Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

1000BaseLX SFP modul, mono

Ár:
36.500 Ft + ÁFA ( 46.355 Ft )
Cikkszám: DEM-310GT
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:

- Gigabites optikai SFP modul
- Mono modusú optikához
- LC duplex csatlakozó
- maximális átviteli távolság 9µ kábelen 10km

Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

Ipari kivitel nem
működés Mono módus
PoE nem
Sebesség Gigabit

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: LMFB-TF20
12.500 Ft + ÁFA (15.875 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMGB-TLX
12.400 Ft + ÁFA (15.748 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMGB-TSX
12.200 Ft + ÁFA (15.494 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMFB-TFX
12.200 Ft + ÁFA (15.494 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: LSFP1GMONO
9.900 Ft + ÁFA (12.573 Ft)
12 db raktáron
Cikkszám: LSFP1GMULTI
9.100 Ft + ÁFA (11.557 Ft)
17 db raktáron