Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Mini GBIC WDM TX1310 Module

Ár:
7.975 Ft + ÁFA ( 10.128 Ft )
Cikkszám: LMGB-LA10
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
PHY Type IEEE 802.3z 1000BASE-BX
Fiber Type Single-mode
Connector Simplex LC/UPC
DDM Yes
Wavelength MGB-LA10: TX1310nm, RX1550nm
MGB-LB10: TX1550nm, RX1310nm
Maximum Distance 10km
Operating Temperature 0~60 degrees C
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

működés Mono módus
Sebesség Gigabit

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: LMGB-SX2
7.305 Ft + ÁFA (9.277 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LTL-SM311LS
6.955 Ft + ÁFA (8.833 Ft)
4 db raktáron
Cikkszám: LTL-SM311LM
6.955 Ft + ÁFA (8.833 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: LSFP1GMULTI
9.100 Ft + ÁFA (11.557 Ft)
33 db raktáron
Cikkszám: LUNIFI-RJ45-1G
6.260 Ft + ÁFA (7.950 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LSFP1GMONO
9.900 Ft + ÁFA (12.573 Ft)
6 db raktáron
Cikkszám: LMGB-TLX
10.100 Ft + ÁFA (12.827 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMGB-TSX
10.100 Ft + ÁFA (12.827 Ft)
Előrendelhető