Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Opt. patch SC-LC 50/125 OM4 duplex 3,0m

Ár:
3.054 Ft + ÁFA ( 3.879 Ft )
Cikkszám: OLSCLCDM4030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: 9 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 3 m
szál típus OM4

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM4030
3.060 Ft + ÁFA (3.886 Ft)
44 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD62030
3.035 Ft + ÁFA (3.854 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D50100
3.015 Ft + ÁFA (3.829 Ft)
13 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD62050
3.100 Ft + ÁFA (3.937 Ft)
20 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD09010
3.004 Ft + ÁFA (3.815 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD50100
3.110 Ft + ÁFA (3.950 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD62050
3.116 Ft + ÁFA (3.957 Ft)
Előrendelhető