Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Opt. patch SC-LC 50/125 OM4 duplex 3,0m

Ár:
3.054 Ft + ÁFA ( 3.879 Ft )
Cikkszám: OLSCLCDM4030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: 13 db raktáron
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 3 m
szál típus OM4

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM4030
3.060 Ft + ÁFA (3.886 Ft)
127 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD62030
3.035 Ft + ÁFA (3.854 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM5020
2.894 Ft + ÁFA (3.675 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM5030
3.390 Ft + ÁFA (4.305 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4020
2.613 Ft + ÁFA (3.319 Ft)
41 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5010
2.498 Ft + ÁFA (3.172 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM4010
2.385 Ft + ÁFA (3.029 Ft)
70 db raktáron