Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-FC 62/125 duplex 3m

Cikkszám: OLFC00D62030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • FC-FC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. FC
hosszúság 3 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLST00D09050
2.704 Ft + ÁFA (3.434 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCA00D09020
2.785 Ft + ÁFA (3.537 Ft)
11 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD50030
2.668 Ft + ÁFA (3.388 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D09050
2.660 Ft + ÁFA (3.378 Ft)
32 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCDM4020
2.660 Ft + ÁFA (3.378 Ft)
3 db raktáron