Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-LC 62/125 duplex 10m

Ár:
5.180 Ft + ÁFA ( 6.579 Ft )
Cikkszám: OLFCLCD62100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • FC-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 10 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM3150
5.201 Ft + ÁFA (6.605 Ft)
18 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50060
5.132 Ft + ÁFA (6.518 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD50060
5.028 Ft + ÁFA (6.386 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD09100
5.005 Ft + ÁFA (6.356 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLE2ASCD09050
4.950 Ft + ÁFA (6.287 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM4100
5.445 Ft + ÁFA (6.915 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM4100
5.455 Ft + ÁFA (6.928 Ft)
28 db raktáron