Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-LC 62/125 duplex 2m

Ár:
3.212 Ft + ÁFA ( 4.079 Ft )
Cikkszám: OLFCLCD62020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • FC-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 2 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTSCD50100
3.215 Ft + ÁFA (4.083 Ft)
17 db raktáron
Cikkszám: OLFC00D50050
3.224 Ft + ÁFA (4.094 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD50020
3.200 Ft + ÁFA (4.064 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD50050
3.235 Ft + ÁFA (4.108 Ft)
11 db raktáron
Cikkszám: OLSCA00D09100
3.250 Ft + ÁFA (4.128 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4050
3.255 Ft + ÁFA (4.134 Ft)
18 db raktáron