Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-LC 62/125 duplex 5m

Cikkszám: OLFCLCD62050
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 5m-es kiszerelés
  • FC-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 1.257 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 5 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSC00DM3100
3.975 Ft + ÁFA (5.048 Ft)
5 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM3100
3.925 Ft + ÁFA (4.985 Ft)
21 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM4050
3.855 Ft + ÁFA (4.896 Ft)
29 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD09050
3.800 Ft + ÁFA (4.826 Ft)
9 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD09050
3.796 Ft + ÁFA (4.821 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D62100
3.740 Ft + ÁFA (4.750 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD50150
4.212 Ft + ÁFA (5.349 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3150
3.615 Ft + ÁFA (4.591 Ft)
8 db raktáron