Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-LC 9/125 duplex 2m

Cikkszám: OLFCLCD09020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • FC-LC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 1.257 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 2 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSC00D62010
2.085 Ft + ÁFA (2.648 Ft)
11 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62030
2.080 Ft + ÁFA (2.642 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00DM3010
2.130 Ft + ÁFA (2.705 Ft)
53 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD62020
2.130 Ft + ÁFA (2.705 Ft)
18 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD50020
2.065 Ft + ÁFA (2.623 Ft)
74 db raktáron
Cikkszám: OLST00D50030
2.065 Ft + ÁFA (2.623 Ft)
17 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD50010
2.136 Ft + ÁFA (2.713 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD62010
2.136 Ft + ÁFA (2.713 Ft)
Előrendelhető