Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch LC-LC 50/125 duplex 10m

Ár:
2.930 Ft + ÁFA ( 3.721 Ft )
Cikkszám: OLLC00D50100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 19 db raktáron
Szállítási díj: 1.257 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 10 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCFCD09010
2.932 Ft + ÁFA (3.724 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCA00D09010
2.940 Ft + ÁFA (3.734 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD50100
2.965 Ft + ÁFA (3.766 Ft)
34 db raktáron
Cikkszám: OLFCLCD50010
2.968 Ft + ÁFA (3.769 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD09100
2.890 Ft + ÁFA (3.670 Ft)
22 db raktáron
Cikkszám: OLSC00DM3050
2.865 Ft + ÁFA (3.639 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD09010
3.004 Ft + ÁFA (3.815 Ft)
Előrendelhető