Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch LC-LC 50/125 duplex 2m ,

Ár:
2.055 Ft + ÁFA ( 2.610 Ft )
Cikkszám: OLLC00D50020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 12 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 2 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTSCD50020
2.055 Ft + ÁFA (2.610 Ft)
42 db raktáron
Cikkszám: OLST00D50030
2.065 Ft + ÁFA (2.623 Ft)
17 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3010
2.045 Ft + ÁFA (2.597 Ft)
33 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD50020
2.065 Ft + ÁFA (2.623 Ft)
117 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62030
2.080 Ft + ÁFA (2.642 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00D62010
2.085 Ft + ÁFA (2.648 Ft)
15 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD50020
2.015 Ft + ÁFA (2.559 Ft)
67 db raktáron
Cikkszám: OLST00D62030
2.015 Ft + ÁFA (2.559 Ft)
5 db raktáron