Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch LC-LC 50/125 duplex 5m

Ár:
2.405 Ft + ÁFA ( 3.054 Ft )
Cikkszám: OLLC00D50050
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 5m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 23 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 5 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00D09020
2.395 Ft + ÁFA (3.042 Ft)
104 db raktáron
Cikkszám: OLST00D62050
2.395 Ft + ÁFA (3.042 Ft)
12 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD62020
2.388 Ft + ÁFA (3.033 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD09020
2.360 Ft + ÁFA (2.997 Ft)
21 db raktáron
Cikkszám: OLST00D09020
2.450 Ft + ÁFA (3.112 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4020
2.360 Ft + ÁFA (2.997 Ft)
31 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM3030
2.460 Ft + ÁFA (3.124 Ft)
103 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD62050
2.460 Ft + ÁFA (3.124 Ft)
17 db raktáron