Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch LC-LC 50/125 duplex 5m

Ár:
2.517 Ft + ÁFA ( 3.197 Ft )
Cikkszám: OLLC00D50050
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 5m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 33 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 5 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTLCD09030
2.515 Ft + ÁFA (3.194 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLST00D09030
2.520 Ft + ÁFA (3.200 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD09020
2.520 Ft + ÁFA (3.200 Ft)
6 db raktáron
Cikkszám: OLSCALCD09010
2.520 Ft + ÁFA (3.200 Ft)
2 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3050
2.510 Ft + ÁFA (3.188 Ft)
36 db raktáron
Cikkszám: OLSC00D09050
2.525 Ft + ÁFA (3.207 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD09050
2.525 Ft + ÁFA (3.207 Ft)
12 db raktáron
Cikkszám: OLST00D09010
2.500 Ft + ÁFA (3.175 Ft)
Előrendelhető