Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch LC-LC 62,5/125 duplex 10m

Ár:
3.740 Ft + ÁFA ( 4.750 Ft )
Cikkszám: OLLC00D62100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 10 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTFCD09050
3.796 Ft + ÁFA (4.821 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD09050
3.800 Ft + ÁFA (4.826 Ft)
9 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM4050
3.855 Ft + ÁFA (4.896 Ft)
32 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM3100
3.925 Ft + ÁFA (4.985 Ft)
21 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD62100
3.545 Ft + ÁFA (4.502 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: OLSCSCAD09030
3.536 Ft + ÁFA (4.491 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00DM3100
3.975 Ft + ÁFA (5.048 Ft)
3 db raktáron