Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch LC-LC 62,5/125 duplex 2m

Ár:
2.155 Ft + ÁFA ( 2.737 Ft )
Cikkszám: OLLC00D62020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 68 db raktáron
Szállítási díj: 1.257 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 2 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTSCD62010
2.155 Ft + ÁFA (2.737 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD09030
2.155 Ft + ÁFA (2.737 Ft)
19 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD50030
2.140 Ft + ÁFA (2.718 Ft)
44 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50030
2.140 Ft + ÁFA (2.718 Ft)
121 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3020
2.140 Ft + ÁFA (2.718 Ft)
40 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD50010
2.136 Ft + ÁFA (2.713 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD62010
2.136 Ft + ÁFA (2.713 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD62020
2.130 Ft + ÁFA (2.705 Ft)
18 db raktáron