Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-FC 62/125 duplex 2m

Ár:
2.388 Ft + ÁFA ( 3.033 Ft )
Cikkszám: OLSCFCD62020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • SC-FC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. FC
hosszúság 2 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTLCD50050
2.390 Ft + ÁFA (3.035 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D09020
2.395 Ft + ÁFA (3.042 Ft)
225 db raktáron
Cikkszám: OLST00D62050
2.395 Ft + ÁFA (3.042 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD09020
2.360 Ft + ÁFA (2.997 Ft)
22 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3030
2.350 Ft + ÁFA (2.985 Ft)
77 db raktáron
Cikkszám: OLSC00D50050
2.429 Ft + ÁFA (3.085 Ft)
46 db raktáron
Cikkszám: OLST00D09020
2.450 Ft + ÁFA (3.112 Ft)
15 db raktáron
Cikkszám: OLSC00DM3020
2.325 Ft + ÁFA (2.953 Ft)
27 db raktáron