Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-FC 62/125 duplex 5m

Ár:
3.116 Ft + ÁFA ( 3.957 Ft )
Cikkszám: OLSCFCD62050
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 5m-es kiszerelés
  • SC-FC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. FC
hosszúság 5 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCFCD50050
3.116 Ft + ÁFA (3.957 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00D50100
3.120 Ft + ÁFA (3.962 Ft)
6 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD50100
3.110 Ft + ÁFA (3.950 Ft)
9 db raktáron
Cikkszám: OLSCSCAD09010
3.132 Ft + ÁFA (3.978 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD62050
3.100 Ft + ÁFA (3.937 Ft)
16 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD62100
3.155 Ft + ÁFA (4.007 Ft)
6 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD62050
3.160 Ft + ÁFA (4.013 Ft)
Előrendelhető