Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-FC 9/125 duplex 30m

Ár:
5.925 Ft + ÁFA ( 7.525 Ft )
Cikkszám: OLSCFCD09300
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 30m-es kiszerelés
  • SC-FC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 2 db raktáron
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. FC
hosszúság 30 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTFCD62020
6.060 Ft + ÁFA (7.696 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCSCAD09020
5.512 Ft + ÁFA (7.000 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD50100
5.508 Ft + ÁFA (6.995 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLE2A00D09010
6.620 Ft + ÁFA (8.407 Ft)
48 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3150
5.201 Ft + ÁFA (6.605 Ft)
21 db raktáron
Cikkszám: OLFCLCD62100
5.180 Ft + ÁFA (6.579 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D50060
5.132 Ft + ÁFA (6.518 Ft)
Előrendelhető