Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-LC 50/125 duplex 1m

Ár:
1.930 Ft + ÁFA ( 2.451 Ft )
Cikkszám: OLSCLCD50010
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 1m-es kiszerelés
  • SC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 20 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 1 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTSCD50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
23 db raktáron
Cikkszám: OLST00D62020
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
50 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
54 db raktáron
Cikkszám: OLST00D50020
1.940 Ft + ÁFA (2.464 Ft)
65 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD50010
1.960 Ft + ÁFA (2.489 Ft)
6 db raktáron
Cikkszám: OLST00D50010
1.897 Ft + ÁFA (2.409 Ft)
7 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD09010
1.890 Ft + ÁFA (2.400 Ft)
25 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM3010
1.970 Ft + ÁFA (2.502 Ft)
24 db raktáron