Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-LC 50/125 duplex 2m

Ár:
2.015 Ft + ÁFA ( 2.559 Ft )
Cikkszám: OLSCLCD50020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • SC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 44 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 2 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLST00D62030
2.015 Ft + ÁFA (2.559 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLST00DM3020
2.005 Ft + ÁFA (2.546 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3010
2.045 Ft + ÁFA (2.597 Ft)
80 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD62010
1.980 Ft + ÁFA (2.515 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD50020
2.055 Ft + ÁFA (2.610 Ft)
24 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50020
2.055 Ft + ÁFA (2.610 Ft)
28 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM3010
1.970 Ft + ÁFA (2.502 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLST00D50030
2.065 Ft + ÁFA (2.623 Ft)
13 db raktáron