Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-LC 62/125 duplex 2m

Ár:
2.980 Ft + ÁFA ( 3.785 Ft )
Cikkszám: OLSCLCD62020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • SC-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 16 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 2 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLFCLCD50010
2.968 Ft + ÁFA (3.769 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD50100
2.965 Ft + ÁFA (3.766 Ft)
31 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD09010
3.004 Ft + ÁFA (3.815 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D50100
3.015 Ft + ÁFA (3.829 Ft)
17 db raktáron
Cikkszám: OLSCA00D09010
2.940 Ft + ÁFA (3.734 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD09010
2.932 Ft + ÁFA (3.724 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD62030
3.035 Ft + ÁFA (3.854 Ft)
Előrendelhető