Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-LC 62/125 duplex 3m

Ár:
3.035 Ft + ÁFA ( 3.854 Ft )
Cikkszám: OLSCLCD62030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • SC-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.896 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 3 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCLCDM4030
3.054 Ft + ÁFA (3.879 Ft)
13 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM4030
3.060 Ft + ÁFA (3.886 Ft)
101 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5020
2.894 Ft + ÁFA (3.675 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM5030
3.390 Ft + ÁFA (4.305 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4020
2.613 Ft + ÁFA (3.319 Ft)
29 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5010
2.498 Ft + ÁFA (3.172 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM4010
2.385 Ft + ÁFA (3.029 Ft)
136 db raktáron