Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC 50/125 duplex 5m

Ár:
2.195 Ft + ÁFA ( 2.788 Ft )
Cikkszám: OLSC00D50050
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 5m-es kiszerelés
  • SC-SC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 6 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC
hosszúság 5 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSC00D09010
2.195 Ft + ÁFA (2.788 Ft)
32 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD50050
2.195 Ft + ÁFA (2.788 Ft)
6 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD09010
2.195 Ft + ÁFA (2.788 Ft)
65 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62050
2.200 Ft + ÁFA (2.794 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD50010
2.184 Ft + ÁFA (2.774 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD62010
2.184 Ft + ÁFA (2.774 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD50030
2.180 Ft + ÁFA (2.769 Ft)
44 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD62020
2.180 Ft + ÁFA (2.769 Ft)
25 db raktáron