Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC 62,5/125 duplex 10m

Ár:
4.786 Ft + ÁFA ( 6.078 Ft )
Cikkszám: OLSC00D62100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • SC-SC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC
hosszúság 10 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLST00D09100
4.712 Ft + ÁFA (5.984 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLE2ASCD09050
4.950 Ft + ÁFA (6.287 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD09100
5.005 Ft + ÁFA (6.356 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCA00D09050
4.556 Ft + ÁFA (5.786 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD50060
5.028 Ft + ÁFA (6.386 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD50020
4.536 Ft + ÁFA (5.761 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00DM3150
4.520 Ft + ÁFA (5.740 Ft)
Előrendelhető