Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC 62,5/125 duplex 2m

Ár:
2.215 Ft + ÁFA ( 2.813 Ft )
Cikkszám: OLSC00D62020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • SC-SC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 15 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC
hosszúság 2 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSC00D50030
2.213 Ft + ÁFA (2.811 Ft)
23 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62050
2.200 Ft + ÁFA (2.794 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00D09010
2.195 Ft + ÁFA (2.788 Ft)
50 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD09010
2.195 Ft + ÁFA (2.788 Ft)
38 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD50030
2.235 Ft + ÁFA (2.838 Ft)
22 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCDM3020
2.245 Ft + ÁFA (2.851 Ft)
30 db raktáron