Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC/A-LC 9/125 duplex 5m

Ár:
7.820 Ft + ÁFA ( 9.931 Ft )
Cikkszám: OLSCALCD09050
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 5m-es kiszerelés
  • SC/APC-LC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • A kábel SC vége APC csiszolású
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC/APC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 5 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCALCD09030
7.944 Ft + ÁFA (10.089 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLE2ASCD09005
7.970 Ft + ÁFA (10.122 Ft)
4 db raktáron
Cikkszám: OLSCALCD09100
7.620 Ft + ÁFA (9.677 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00DM3200
8.300 Ft + ÁFA (10.541 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3200
7.210 Ft + ÁFA (9.157 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD62030
6.728 Ft + ÁFA (8.545 Ft)
Előrendelhető