Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-FC 62/125 duplex 2m

Ár:
6.060 Ft + ÁFA ( 7.696 Ft )
Cikkszám: OLSTFCD62020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • ST-FC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. FC
hosszúság 2 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM5100
5.989 Ft + ÁFA (7.606 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD09300
5.925 Ft + ÁFA (7.525 Ft)
7 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3150
6.200 Ft + ÁFA (7.874 Ft)
11 db raktáron
Cikkszám: OLSCSCAD09020
5.512 Ft + ÁFA (7.000 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD50100
5.508 Ft + ÁFA (6.995 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM4100
5.455 Ft + ÁFA (6.928 Ft)
19 db raktáron