Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-LC 62/125 duplex 10m

Ár:
3.155 Ft + ÁFA ( 4.007 Ft )
Cikkszám: OLSTLCD62100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • ST-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 1 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. LC
hosszúság 10 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTFCD62050
3.160 Ft + ÁFA (4.013 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD50050
3.160 Ft + ÁFA (4.013 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCSCAD09010
3.132 Ft + ÁFA (3.978 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00D50100
3.120 Ft + ÁFA (3.962 Ft)
4 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD62050
3.116 Ft + ÁFA (3.957 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD50050
3.116 Ft + ÁFA (3.957 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD50100
3.110 Ft + ÁFA (3.950 Ft)
Előrendelhető