Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-LC 62/125 duplex 1m

Ár:
1.980 Ft + ÁFA ( 2.515 Ft )
Cikkszám: OLSTLCD62010
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 1m-es kiszerelés
  • ST-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. LC
hosszúság 1 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCLCDM3010
1.970 Ft + ÁFA (2.502 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD50010
1.960 Ft + ÁFA (2.489 Ft)
33 db raktáron
Cikkszám: OLST00DM3020
2.005 Ft + ÁFA (2.546 Ft)
Kifutott
Cikkszám: OLSCLCD50020
2.015 Ft + ÁFA (2.559 Ft)
16 db raktáron
Cikkszám: OLST00D62030
2.015 Ft + ÁFA (2.559 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLST00D50020
1.940 Ft + ÁFA (2.464 Ft)
88 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
25 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
28 db raktáron