Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-LC 62/125 duplex 2m

Ár:
2.180 Ft + ÁFA ( 2.769 Ft )
Cikkszám: OLSTLCD62020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • ST-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 16 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. LC
hosszúság 2 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTLCD50030
2.180 Ft + ÁFA (2.769 Ft)
19 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD62010
2.184 Ft + ÁFA (2.774 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD50010
2.184 Ft + ÁFA (2.774 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00D09010
2.195 Ft + ÁFA (2.788 Ft)
49 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD09010
2.195 Ft + ÁFA (2.788 Ft)
43 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62050
2.200 Ft + ÁFA (2.794 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D62020
2.155 Ft + ÁFA (2.737 Ft)
24 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62010
2.155 Ft + ÁFA (2.737 Ft)
9 db raktáron