Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-SC 62/125 duplex 2m

Ár:
3.757 Ft + ÁFA ( 4.771 Ft )
Cikkszám: OLSTSCD62020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • ST-SC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. SC
hosszúság 2 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00D62100
3.740 Ft + ÁFA (4.750 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD09050
3.796 Ft + ÁFA (4.821 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD09050
3.800 Ft + ÁFA (4.826 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4050
3.850 Ft + ÁFA (4.890 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM4050
3.855 Ft + ÁFA (4.896 Ft)
137 db raktáron
Cikkszám: OLSC00D62020
3.642 Ft + ÁFA (4.625 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD62030
3.895 Ft + ÁFA (4.947 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM3100
3.925 Ft + ÁFA (4.985 Ft)
Előrendelhető