Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-ST 9/125 duplex 1m

Ár:
2.500 Ft + ÁFA ( 3.175 Ft )
Cikkszám: OLST00D09010
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 1m-es kiszerelés
  • ST-ST csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. ST
hosszúság 1 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM5010
2.498 Ft + ÁFA (3.172 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3050
2.510 Ft + ÁFA (3.188 Ft)
20 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD09030
2.515 Ft + ÁFA (3.194 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50050
2.517 Ft + ÁFA (3.197 Ft)
33 db raktáron
Cikkszám: OLSCALCD09010
2.520 Ft + ÁFA (3.200 Ft)
2 db raktáron
Cikkszám: OLST00D09030
2.520 Ft + ÁFA (3.200 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD09020
2.520 Ft + ÁFA (3.200 Ft)
6 db raktáron