Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

TP-LINK MC200CM Media konverter

Ár:
12.316 Ft + ÁFA ( 15.641 Ft )
Cikkszám: LTL-MC200CM
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
General Information
Manufacturer: TP-LINK Technologies Co., Ltd
Manufacturer Part Number: MC200CM
Brand Name: TP-LINK
Product Model: MC200CM
Product Name: MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
Product Type: Transceiver/Media Converter
Interfaces/Ports
Total Number of Ports: 2
Network (RJ-45): Yes
Number of Network (RJ-45) Ports: 1
Number of SC Ports: 1
Media & Performance
Maximum Distance Supported: 550 m
Fiber Optic Cable Standard:
  • 50/125 µm
  • 62.5/125 µm
Network & Communication
Network Technology:
  • 1000Base-T
  • 1000Base-FX
Physical Characteristics
Form Factor: External
Height: 27.9 mm
Width: 94 mm
Depth: 73.7 mm
Elérhetőség: 6 db raktáron
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

működés Multi módus
Sebesség Gigabit

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek