Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

TP-LINK Mono , Giga SFP modul

Ár:
8.800 Ft + ÁFA ( 11.176 Ft )
Cikkszám: LTL-SM311LS
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 1.257 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

General Information
Manufacturer: TP-LINK Technologies Co., Ltd
Manufacturer Part Number: TL-SM311LS
Brand Name: TP-LINK
Product Model: TL-SM311LS
Product Name: TL-SM311LS MiniGBIC Module
Product Type: SFP (mini-GBIC)
Technical Information
Application/Usage: Data Networking
Interfaces/Ports
Interfaces/Ports Details: 1 x LC 1000Base-X
Media & Performance
Media Type Supported: Optical Fiber
Fiber Optic Cable Standard: 9/125 µm
Fiber Mode Supported: Single-mode
Ethernet Technology: Gigabit Ethernet
Network Technology: 1000Base-X
Maximum Data Transfer Rate: 1.25 Gbit/s

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: LMC100CM
8.800 Ft + ÁFA (11.176 Ft)
20 db raktáron
Cikkszám: LMC110CS
8.800 Ft + ÁFA (11.176 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: HDIG-DA-90369
8.806 Ft + ÁFA (11.184 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LTL-LB110
8.750 Ft + ÁFA (11.113 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: TA-24UTPC6EFB
8.730 Ft + ÁFA (11.087 Ft)
97 db raktáron
Cikkszám: DGS-105/E
8.900 Ft + ÁFA (11.303 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: PW-DC12VSEC
8.900 Ft + ÁFA (11.303 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: DSL-321B
8.900 Ft + ÁFA (11.303 Ft)
Előrendelhető