Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

TP-LINK Mono , Giga SFP modul

Ár:
6.955 Ft + ÁFA ( 8.833 Ft )
Cikkszám: LTL-SM311LS
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: 1 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

General Information
Manufacturer: TP-LINK Technologies Co., Ltd
Manufacturer Part Number: TL-SM311LS
Brand Name: TP-LINK
Product Model: TL-SM311LS
Product Name: TL-SM311LS MiniGBIC Module
Product Type: SFP (mini-GBIC)
Technical Information
Application/Usage: Data Networking
Interfaces/Ports
Interfaces/Ports Details: 1 x LC 1000Base-X
Media & Performance
Media Type Supported: Optical Fiber
Fiber Optic Cable Standard: 9/125 µm
Fiber Mode Supported: Single-mode
Ethernet Technology: Gigabit Ethernet
Network Technology: 1000Base-X
Maximum Data Transfer Rate: 1.25 Gbit/s

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: LTL-SM311LM
6.955 Ft + ÁFA (8.833 Ft)
2 db raktáron
Cikkszám: LMGB-SX2
7.305 Ft + ÁFA (9.277 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LUNIFI-RJ45-1G
6.260 Ft + ÁFA (7.950 Ft)
2 db raktáron
Cikkszám: LMGB-LA10
7.975 Ft + ÁFA (10.128 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LSFP1GMULTI
9.100 Ft + ÁFA (11.557 Ft)
14 db raktáron
Cikkszám: LSFP1GMONO
9.900 Ft + ÁFA (12.573 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: LMGB-TLX
10.100 Ft + ÁFA (12.827 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMGB-TSX
10.100 Ft + ÁFA (12.827 Ft)
Előrendelhető