Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

TP-LINK Mono , Giga SFP modul

Ár:
6.955 Ft + ÁFA ( 8.833 Ft )
Cikkszám: LTL-SM311LS
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: 4 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

General Information
Manufacturer: TP-LINK Technologies Co., Ltd
Manufacturer Part Number: TL-SM311LS
Brand Name: TP-LINK
Product Model: TL-SM311LS
Product Name: TL-SM311LS MiniGBIC Module
Product Type: SFP (mini-GBIC)
Technical Information
Application/Usage: Data Networking
Interfaces/Ports
Interfaces/Ports Details: 1 x LC 1000Base-X
Media & Performance
Media Type Supported: Optical Fiber
Fiber Optic Cable Standard: 9/125 µm
Fiber Mode Supported: Single-mode
Ethernet Technology: Gigabit Ethernet
Network Technology: 1000Base-X
Maximum Data Transfer Rate: 1.25 Gbit/s

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: LTL-SM311LM
6.955 Ft + ÁFA (8.833 Ft)
7 db raktáron
Cikkszám: K50VE7
6.950 Ft + ÁFA (8.827 Ft)
61 db raktáron
Cikkszám: 511-12-2-224
6.975 Ft + ÁFA (8.858 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: TO-TÁL60
6.920 Ft + ÁFA (8.788 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LKY-GIGA-SFP
7.000 Ft + ÁFA (8.890 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: DGS-1005D
6.900 Ft + ÁFA (8.763 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: K50VE9C14
6.785 Ft + ÁFA (8.617 Ft)
21 db raktáron