Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

FC/APC toldó SM (D típus)

Ár:
495 Ft + ÁFA ( 629 Ft )
Cikkszám: OAHFCASMPST
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • FC/APC toldó
  • Mono módusú
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó FC/APC
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OAHLCSMDPST
535 Ft + ÁFA (679 Ft)
765 db raktáron
Cikkszám: OAHSCSMDPST
442 Ft + ÁFA (561 Ft)
156 db raktáron
Cikkszám: OAHSTFCSMPST
395 Ft + ÁFA (502 Ft)
18 db raktáron
Cikkszám: OAHSCMMDPST3
600 Ft + ÁFA (762 Ft)
105 db raktáron
Cikkszám: OAHLCMMDPST
605 Ft + ÁFA (768 Ft)
121 db raktáron
Cikkszám: OAHLCMMPSTM4
380 Ft + ÁFA (483 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OAHLCMMPST3
370 Ft + ÁFA (470 Ft)
2 db raktáron
Cikkszám: OAHSCMMDPSTM4
625 Ft + ÁFA (794 Ft)
210 db raktáron