Ön itt jár: > Kezdőlap >

Karrier

Karrier

Aktuális nyitott pozícióink:

Keressük legújabb munkatársunkat

GYENGEÁRAMÚ HÁLÓZATÉPÍTŐ

pozícióba.

Ha szeretnél egy 30 éves, magyar tulajdonban lévő, családias, számítástechnikai csapat tagja lenni megtaláltad a helyed!

Ha tudsz és akarsz:

·         Önállóan dolgozni,

·         bekerül a szakmai vérkeringésébe,

·         időt, munka előtt vagy után elmenni edzeni (ha nem akkor mi küldjük),

·         hazaérni a gyerek fürdetésére,

·         munkaidőben annyit fejleszteni, üzemeltetni amennyit csak bírsz,

·         ingyen járni tanulni, vizsgázni, legyen szó a munkakörhöz, tevekénységünkhöz tartozó képzésekről.

·         Csak akkor kell elővenni otthon a laptopot, ha Warcraft-ra vágysz (na jó ott a helpdesk, most megfogtál)

·         Tiéd lehet az ország (és kicsit a világ) legnagyobb IT cégeinek a hálózata

·         A tankönyvből ügyfél lesz.

És mit kérünk tőled ezért cserébe?

·         IT és/vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett középfokú végzettség, vagy Infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltető OKJ képzésben való részvétel

·         magabiztos, pár éves, balesetmentes személygépkocsi vezetői gyakorlatot is

·         szeresd a IT rendszereket,

·         érts is hozzájuk,

·         ugyanakkor műszaki érzékkel is rendelkezz.

·         A munka nagyfokú koncentrációt igényel, ezért csak akkor válaszd ezt, ha kellően precíz vagy, és oda tudsz figyelni a feladatodra.

·         Légy szorgalmas,

·         keresd a változatos és dinamikus munkavégzést,

·         ne ijed meg a folyamatosan változó vevői igényektől,

·         türelmesen kezeld a vevők néha furcsa igényeit is,

·          szeress és akar tanulni (amihez cégünk folyamatos és jelentős támogatást nyújt).

·         Közvetlenül   járulj hozzá az adott vállalkozás informatikai rendszereinek és alkalmazásainak optimalizálásához és hatékonyságnöveléséhez, a biztonsági és adatvédelmi előírások figyelembevételével.

Feladatok:

·         Ügyféligényei szerinti helyszíni felmérés,

·         hálózati terv elkészítése önállóan és csapatban.

·         Nyomvonalak és fizikai összeköttetések kiépítésé,

·         hálózatok mérése, minősitése, hibáinak detektálása, hibahely megkeresése (kábelhibák- szerelési hibák) javítása.

·         A kiépített hálózatok alapadatainak rögzítésé, adminisztrálása (nyomvonal rajzok, számozás, rögzítés stb.).

·         Kábelcsatornázás,

·         kábelezés,

·         aktív eszközök telepítése, karbantartása,

·         strukturált hálózatok felmérése, megvalósítása, bővítése, karbantartása,

·         Wifi hálózatok felmérése, kiépítése, üzemeltetése.

Telephely:

15 kerület, jó közlekedéssel. Mellettünk a villamos és a busz is. Egy jó nagy családi ház, plusz a telephelyek. A közelben van bolt, kifőzde, étterem, piac

Munkavégzés helyszíne: Országosan

Jelentkezésedet önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email címre várjuk:  cv@lan.hu

Keressük legújabb kollégánkat

BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba.

Ami fontos nekünk:

·         Jó kommunikációs készség,

·         vevőorientált hozzáállás,

·         felelősség vállalás a munkádért és a rád bízott feladatokért,

·         megfelelő fizikai erőnlét, raktári árú kikészítéséhez, vásárlók kiszolgálásához.

·         Legyél rugalmas és

·         rendszerető

·         Fontos, hogy eredményekben gondolkodj.

·         Ne riadj vissza az újdonságoktól.

·         Hajlandó legyél képezni magad.

·         Ha van egy kis tapasztalatod is, annak külön örülünk.

 Amit kínálunk:

·         Változatos és dinamikus munkavégzés,

·         hosszú távú munka,

·         fejlődési és előrelépés lehetőség képzésekkel.

·         Figyelmet fordítunk az új munkatársak beilleszkedésére, a cég folyamatinak elsajátításában

·         Munkavégzés főállásban,

·         bejelentett munkaszerződéssel,

·         Bérezés, egyéb juttatások megegyezés szerint.

·         Kiszámítható munkavégzés (egy műszakos munkarend)

Amit azért még elvárunk:

·         Minimum középfokú végzettség,

·         Word, Excel és Internet ismeret, kezelés,

·         ” B” kat gépkocsi vezetői jogosítvány,

·         számlázás, pénzkezelési gyakorlat.

·         hasonló munkakörben legalább 3 éves tapasztalat előny!

Feladatok:

·         Folyamatos vevőkiszolgálás (telefonon és személyesen)

·         értékesítés,

·         számlázás,

·         pénzkezelés,

·         készletek leltározása, rendben tartása,

·         árucsomagolások, egységcsomagok elkészítése,