Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Opt. patch SC-LC 50/125 OM4 duplex 10m

Ár:
5.445 Ft + ÁFA ( 6.915 Ft )
Cikkszám: OLSCLCDM4100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: 12 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 10 m
szál típus OM4

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM4100
5.455 Ft + ÁFA (6.928 Ft)
37 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD50100
5.508 Ft + ÁFA (6.995 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCSCAD09020
5.512 Ft + ÁFA (7.000 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLFCLCD62100
5.180 Ft + ÁFA (6.579 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D50060
5.132 Ft + ÁFA (6.518 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD50060
5.028 Ft + ÁFA (6.386 Ft)
Előrendelhető