Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch E2/A-E2/A 9/125 duplex 10m (E2000/APC-E2000/APC)

Ár:
7.318 Ft + ÁFA ( 9.294 Ft )
Cikkszám: OLE2A00D09100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es hossz
  • E2000/APC - E2000/APC  csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 33 db raktáron
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. E2000/APC
csatlakozó 2. E2000/APC
hosszúság 10 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!