Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch LC-LC 9/125 duplex 1m DK-2933-01

Ár:
2.280 Ft + ÁFA ( 2.896 Ft )
Cikkszám: OLLC00D09010
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 1m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 76 db raktáron
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 1 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTLCDM4010
2.280 Ft + ÁFA (2.896 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLC009010
2.272 Ft + ÁFA (2.885 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD62030
2.288 Ft + ÁFA (2.906 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD09020
2.270 Ft + ÁFA (2.883 Ft)
18 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D62030
2.295 Ft + ÁFA (2.915 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD09010
2.255 Ft + ÁFA (2.864 Ft)
17 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM3020
2.250 Ft + ÁFA (2.858 Ft)
52 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD09030
2.316 Ft + ÁFA (2.941 Ft)
Előrendelhető