Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC 9/125 duplex 10m

Ár:
2.855 Ft + ÁFA ( 3.626 Ft )
Cikkszám: OLSC00D09100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • SC-SC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 70 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC
hosszúság 10 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCALCD09020
2.855 Ft + ÁFA (3.626 Ft)
5 db raktáron
Cikkszám: OLSC00DM3050
2.865 Ft + ÁFA (3.639 Ft)
6 db raktáron
Cikkszám: OLSCSCAD09050
2.836 Ft + ÁFA (3.602 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD62010
2.830 Ft + ÁFA (3.594 Ft)
20 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62100
2.825 Ft + ÁFA (3.588 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD09100
2.890 Ft + ÁFA (3.670 Ft)
18 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5020
2.894 Ft + ÁFA (3.675 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCA00D09020
2.785 Ft + ÁFA (3.537 Ft)
11 db raktáron