Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-SC 9/125 duplex 3m

Ár:
2.155 Ft + ÁFA ( 2.737 Ft )
Cikkszám: OLSTSCD09030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • ST-SC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 19 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. SC
hosszúság 3 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTSCD62010
2.155 Ft + ÁFA (2.737 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D62020
2.155 Ft + ÁFA (2.737 Ft)
24 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD50030
2.140 Ft + ÁFA (2.718 Ft)
35 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3020
2.140 Ft + ÁFA (2.718 Ft)
168 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50030
2.140 Ft + ÁFA (2.718 Ft)
46 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD50010
2.136 Ft + ÁFA (2.713 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD62010
2.136 Ft + ÁFA (2.713 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD50030
2.180 Ft + ÁFA (2.769 Ft)
34 db raktáron