Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Opt. patch SC-LC 50/125 OM3 duplex 15m

Cikkszám: OLSCLCDM3150
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 15m-es kiszerelés
  • SC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 multi módusú üvegszállal
  • OM3 (10GBASE) üvegszál
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 991 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 15 m
szál típus OM3

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTSCD09100
5.005 Ft + ÁFA (6.356 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD50060
5.028 Ft + ÁFA (6.386 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLE2ASCD09050
4.950 Ft + ÁFA (6.287 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50060
5.132 Ft + ÁFA (6.518 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLFCLCD62100
5.180 Ft + ÁFA (6.579 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3150
5.201 Ft + ÁFA (6.605 Ft)
18 db raktáron
Cikkszám: OLE2ALCD09100
4.795 Ft + ÁFA (6.090 Ft)
18 db raktáron
Cikkszám: OLSC00D62100
4.786 Ft + ÁFA (6.078 Ft)
Előrendelhető