Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-SC 9/125 duplex 10m

Ár:
5.005 Ft + ÁFA ( 6.356 Ft )
Cikkszám: OLSTSCD09100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • ST-SC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 3 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. SC
hosszúság 10 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTLCD50060
5.028 Ft + ÁFA (6.386 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D50060
5.132 Ft + ÁFA (6.518 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLFCLCD62100
5.180 Ft + ÁFA (6.579 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLST00D09100
4.712 Ft + ÁFA (5.984 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4100
5.445 Ft + ÁFA (6.915 Ft)
13 db raktáron
Cikkszám: OLSCA00D09050
4.556 Ft + ÁFA (5.786 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM4100
5.455 Ft + ÁFA (6.928 Ft)
19 db raktáron