Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-LC 50/125 duplex 10m

Cikkszám: OLFCLCD50100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • FC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 1.257 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 10 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM3150
6.200 Ft + ÁFA (7.874 Ft)
13 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD62030
6.728 Ft + ÁFA (8.545 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD62020
6.060 Ft + ÁFA (7.696 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD09300
5.925 Ft + ÁFA (7.525 Ft)
7 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3200
7.210 Ft + ÁFA (9.157 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: OLSCSCAD09020
5.512 Ft + ÁFA (7.000 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD50100
5.508 Ft + ÁFA (6.995 Ft)
Előrendelhető