Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC/A 9/125 duplex 2m (SC/PC-SC/APC)

Ár:
5.512 Ft + ÁFA ( 7.000 Ft )
Cikkszám: OLSCSCAD09020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • SC-SC/APC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • APC csiszolás a kábel egyik végén
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.896 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC/APC
hosszúság 2 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCFCD50100
5.508 Ft + ÁFA (6.995 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3150
5.201 Ft + ÁFA (6.605 Ft)
21 db raktáron
Cikkszám: OLFCLCD62100
5.180 Ft + ÁFA (6.579 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D50060
5.132 Ft + ÁFA (6.518 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD09300
5.925 Ft + ÁFA (7.525 Ft)
2 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD50060
5.028 Ft + ÁFA (6.386 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD09100
5.005 Ft + ÁFA (6.356 Ft)
Előrendelhető