Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch LC-LC 50/125 OM3 duplex 5m DK-2533-05/3

Ár:
2.655 Ft + ÁFA ( 3.372 Ft )
Cikkszám: OLLC00DM3050
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 5m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 multi módusú üvegszállal
  • OM3 (10GBASE) üvegszál
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 89 db raktáron
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 5 m
szál típus OM3

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCLCD50050
2.650 Ft + ÁFA (3.366 Ft)
11 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD09050
2.650 Ft + ÁFA (3.366 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM3050
2.650 Ft + ÁFA (3.366 Ft)
44 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D09050
2.660 Ft + ÁFA (3.378 Ft)
27 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCDM4020
2.660 Ft + ÁFA (3.378 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD50030
2.668 Ft + ÁFA (3.388 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD62030
2.632 Ft + ÁFA (3.343 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4020
2.613 Ft + ÁFA (3.319 Ft)
45 db raktáron