Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-ST 9/125 duplex 5m

Ár:
2.704 Ft + ÁFA ( 3.434 Ft )
Cikkszám: OLST00D09050
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 5m-es kiszerelés
  • ST-ST csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. ST
hosszúság 5 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTFCD50030
2.668 Ft + ÁFA (3.388 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D09050
2.660 Ft + ÁFA (3.378 Ft)
30 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCDM4020
2.660 Ft + ÁFA (3.378 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD50050
2.650 Ft + ÁFA (3.366 Ft)
11 db raktáron