Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-FC 9/125 duplex 3m

Ár:
2.316 Ft + ÁFA ( 2.941 Ft )
Cikkszám: OLSCFCD09030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • SC-FC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 1.257 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. FC
hosszúság 3 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCLCD09020
2.320 Ft + ÁFA (2.946 Ft)
100 db raktáron
Cikkszám: OLSC00D09020
2.320 Ft + ÁFA (2.946 Ft)
32 db raktáron
Cikkszám: OLSC00DM3020
2.325 Ft + ÁFA (2.953 Ft)
76 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D62030
2.295 Ft + ÁFA (2.915 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62020
2.295 Ft + ÁFA (2.915 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3030
2.350 Ft + ÁFA (2.985 Ft)
70 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D09010
2.280 Ft + ÁFA (2.896 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM4010
2.275 Ft + ÁFA (2.889 Ft)
220 db raktáron