Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC 50/125 OM3 duplex 2m

Ár:
2.325 Ft + ÁFA ( 2.953 Ft )
Cikkszám: OLSC00DM3020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • SC-SC csatlakozókkal
  • 50/125 multi módusú üvegszállal
  • OM3 (10GBASE) üvegszál
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 60 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC
hosszúság 2 m
szál típus OM3

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCLCD09020
2.320 Ft + ÁFA (2.946 Ft)
116 db raktáron
Cikkszám: OLSC00D09020
2.320 Ft + ÁFA (2.946 Ft)
39 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD09030
2.316 Ft + ÁFA (2.941 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3030
2.350 Ft + ÁFA (2.985 Ft)
53 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D62030
2.295 Ft + ÁFA (2.915 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62020
2.295 Ft + ÁFA (2.915 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD09020
2.360 Ft + ÁFA (2.997 Ft)
21 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM4020
2.360 Ft + ÁFA (2.997 Ft)
31 db raktáron