Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-LC 50/125 OM3 duplex 2m

Ár:
2.250 Ft + ÁFA ( 2.858 Ft )
Cikkszám: OLSCLCDM3020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • SC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 multi módusú üvegszállal
  • OM3 (10GBASE) üvegszál
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 106 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 2 m
szál típus OM3

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTLCD09010
2.255 Ft + ÁFA (2.864 Ft)
28 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCDM3020
2.245 Ft + ÁFA (2.851 Ft)
31 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD50030
2.235 Ft + ÁFA (2.838 Ft)
22 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD09020
2.270 Ft + ÁFA (2.883 Ft)
27 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD62030
2.270 Ft + ÁFA (2.883 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: OLSCLC009010
2.272 Ft + ÁFA (2.885 Ft)
Előrendelhető