Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC 50/125 duplex 3m DK-2522-03

Ár:
2.213 Ft + ÁFA ( 2.811 Ft )
Cikkszám: OLSC00D50030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • SC-SC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 21 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC
hosszúság 3 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSC00D62020
2.215 Ft + ÁFA (2.813 Ft)
18 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62050
2.200 Ft + ÁFA (2.794 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00D09010
2.195 Ft + ÁFA (2.788 Ft)
47 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD09010
2.195 Ft + ÁFA (2.788 Ft)
35 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD50030
2.235 Ft + ÁFA (2.838 Ft)
22 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD50010
2.184 Ft + ÁFA (2.774 Ft)
Előrendelhető