Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC 50/125 duplex 3m

Ár:
2.000 Ft + ÁFA ( 2.540 Ft )
Cikkszám: OLSC00D50030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • SC-SC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 33 db raktáron
Szállítási díj: 1.257 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC
hosszúság 3 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLST00DM3020
2.005 Ft + ÁFA (2.546 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLST00D62030
2.015 Ft + ÁFA (2.559 Ft)
5 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD50020
2.015 Ft + ÁFA (2.559 Ft)
47 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD62010
1.980 Ft + ÁFA (2.515 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM3010
1.970 Ft + ÁFA (2.502 Ft)
84 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3010
2.045 Ft + ÁFA (2.597 Ft)
50 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50020
2.055 Ft + ÁFA (2.610 Ft)
78 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD50020
2.055 Ft + ÁFA (2.610 Ft)
14 db raktáron