Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-LC 50/125 OM3 duplex 2m

Ár:
2.262 Ft + ÁFA ( 2.873 Ft )
Cikkszám: OLSTLCDM3020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • ST-LC csatlakozókkal
  • 50/125 multi módusú üvegszállal
  • OM3 (10GBASE) üvegszál
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 22 db raktáron
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. LC
hosszúság 2 m
szál típus OM3

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM4010
2.385 Ft + ÁFA (3.029 Ft)
111 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5010
2.498 Ft + ÁFA (3.172 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4020
2.613 Ft + ÁFA (3.319 Ft)
43 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5020
2.894 Ft + ÁFA (3.675 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD62030
3.035 Ft + ÁFA (3.854 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4030
3.054 Ft + ÁFA (3.879 Ft)
13 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM4030
3.060 Ft + ÁFA (3.886 Ft)
127 db raktáron